• Index
  •  » Chemia
  •  » Regulamin (żeby wyglądało profesjonalnie)

#1 02-10-2008 22:11:11

Sanuuu

Master wszystkich masterskich masterów

7977750
Zarejestrowany: 02-10-2008
Posty: 17

Regulamin (żeby wyglądało profesjonalnie)

A więc zasadniczo machnę parę paragrafów tyczących się tegoż forum:



§1



Forum opiera się głównie na zasadzie "róbta co chceta". Wszelkie odstępstwa od tej zasady będą karane powieszeniem za kostki na haku przymocowanym do sufitu salki do aerobiku. Następnie delikwent będzie bity przez roześmianą resztę społeczności do czasu kiedy wysypią się z niego cukierki. (Właściwie sam długo nie wiedziałem o co mi chodziło, ale potem skojarzyłem fakt z niejaką piñatą)



§2



Jedyną rzeczą bezwzględnie zakazaną jest bluzganie na ZGPPNGKCN*. Przepis obowiązuje do zarejestrowania sie wszystkich klasowiczów na forum po czym rejestracja zostanie zamknięta, co uczyni pewne posty niewidzialne dla wszystkich mogących to źle wykorzystać.



§3



Rozwiązane w całości zadania (jeżeli tylko ktoś odczuje niezaspokojoną chęć podzielenia się nimi z nami) umieszczamy WYŁĄCZNIE w dziale 'Zadanka Domowe'. Dodatkowo treść wkładamy w tzw. spoiler.



§4



Notatki wrzucamy dobrowolnie. Dobrym pomysłem (jeżeli komuś nie chce się pisać na kompie) jest też np. zeskanowanie lub zrobienie zdjęcia komórką (też da się odczytać) odpowiedniemu fragmentowi swojego zeszytu. Obrazek taki można potem wrzucić na jakiś image hosting, a następnie wkleić do niego linka.



§5



Jedynym wyjątkiem od od dobrowolności umieszczania notatek zawartej w §4 są WOS-owe wydarzenia bierzące. W najbliższym czasie w szkole ustalimy tygodniowe dyżury wyboru najważniejszych wiadomości ekonomiczno-politycznych. Jeżeli ktoś nie wypełni swojego dyżuru nie usprawiedliwiając się zostanie wypierdzielony z zacnego tworu jakim jest to forum (a mi się zrymowało!)



NA DZIŚ TO TYLE.
REST IN PEACE


*Zacne Grono Profesorskie Próbujące Nas Głąbów Kapuścianych Czegoś Nauczyć


When you're chewing on life's gristle
Don't grumble, give a whistle
And this'll help things turn out for the best...

Offline

 
  • Index
  •  » Chemia
  •  » Regulamin (żeby wyglądało profesjonalnie)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.niebianscypogromcy.pun.pl www.60dhwesterplatte.pun.pl www.worldindia.pun.pl www.wwe-superstars.pun.pl www.grupa-slask.pun.pl